Ziedojumu konts

LŪKAS FONDS NODIBINĀJUMS

40008184420

VIDUS PR. 15, OGRE

SWEDBANK

LV45HABA0551041774488Sekojiet mums:

    

Gada lielākais ratiņnieku pasākums Baltijā - sporta spēles Tērvetē!
Jau trešo reizi Latvijā notika Vasaras sporta spēles cilvēkiem ratiņkrēslos. Šīs spēles ik gadu pulcē arvien vairāk cilvēku, un šogad 18. jūlijā, pasākumu apmeklēja vairāk, kā 100 cilvēku. Baltijā lielākā ratiņnieku kopā sanākšana pulcēja cilvēkus ar kustību traucējumiem arī no Lietuvas un Igaunijas.
 
Vasara sniedz daudzas iespējas baudīt siltu sauli, vasarīgu vēju, satikties ar smaidošiem cilvēkiem brīvdabas pasākumos, atpūsties un dalīties priekā. Vasara ir sporta spēļu un aktivitāšu laiks brīvā dabā. Ikviens zina, cik lielu gandarījumu sniedz savu spēku apzināšanās, komandas gars, drauga plecs un uzvaras garša. Tāpēc sporta spēles ir tik ļoti populāras un pulcē daudzus jo daudzus cilvēkus dažādos sporta pasākumos visas vasaras garumā. Arī cilvēku ar dažāda veida funkcionāliem traucējumiem interese par sportu un iesaistīšanās sporta pasākumos palielinās.
 
Latvijas Muguras smadzeņu bojājumu biedrība apvieno cilvēkus ar funkcionāliem un kustību traucējumiem. Lai popularizētu aktīvu, veselīgu dzīvesveidu un motivētu cilvēkus uzlabot savu dzīves kvalitāti, biedrība organizē laivu braucienus, piedalās pusmaratonu sērijā «Skrien Latvija», dodas laivu braucienos Liepājas, Daugavpils, Rīgas, Siguldas, Cēsu, Pāvilostas apkārtnē, piedalās maratonos, kur dalībnieki ratiņkrēslos īpaši tiek gaidīti un atbalstīti ne tikai no pasākumu rīkotājiem, bet arī no skatītāju puses. Jau trešo gadu biedrība rīko Vasaras sporta spēles, kurās piedalās gan cilvēki, kuri ikdienā izmanto ratiņkrēslu, gan dažādi speciālisti, kuri ikdienā darbojas medicīnas, sporta un vides pieejamības jomās.
 
Vasaras sporta spēļu pasākums tiek rīkots, īpaši domājot par pieejamību un pielāgojot disciplīnas dalībnieku iespējām. Sporta spēļu laikā tiek rīkotas dažāda veida fiziskās aktivitātes, kas tiek nodrošinātas ar vai bez asistenta vai terapeitu līdzdalības. Piedalīšanās dažādajās aktivitātēs palielina izpratni par esošo fizisko sagatavotību un spējām, kā arī motivē iesaistīties citos pasākumos, tā dodot iespēju pašapliecināties arvien jaunu izaicinājumu veikšanai. Pasākumā piedalās fizioterapeiti, ergoterapeiti un citi speciālisti, informējot un izglītojot dalībniekus par iespējamām traumām, to iegūšanas mehānismiem, iespējām izvairīties no tām, kā arī apmāca dalībniekus veikt fiziskās aktivitātes pareizi. Vasaras sporta spēlēs var piedalīties arī dalībnieku ģimenes locekļi. Īpašas aktivitātes ir paredzētas bērniem.
 
Pateicoties atbalstītājiem, šogad Vasaras sporta spēles cilvēkiem ratiņkrēslos notika 18. jūlijā, Tērvetes rehabilitācijas centra teritorijā. Visas dienas garumā dalībnieki sacentās dažādās disciplīnās, stafetes, sportiski pārbaudījumi, dažādi treniņi un izklaides. Šogad pasākumu atbalsta fonds «Ziedot.lv» nacionālais rehabilitācijas centrs «Vaivari», rehabilitācijas centrs «Baltezers», klīnika «DiaMed», akciju sabiedrība «Citadele banka», labdarības veikals «Hopen», aptieku tīkls «Euroaptieka» un citi atbalstītāji.
 
Aizvērt

Paldies par balsojumu!

Seko mūsu lapai feisbukā:

 

Arī Tu vari atbalstīt labos darbus ziedojot labdarības veikalā Hopen lietas, kuras vairs nelieto, bet kuras Tev šķiet kādam varēs noderēt:

Vari ziedot:
apģērbus, apavus, cepures u.c.
aksesuārus (rotas, jostas, somas)
visa veida mēbeles
interjera un dizaina priekšmetus (traukus, gleznas, vāzes, paklājus, tekstilu)
bērnu preces
sporta preces, inventāru un ekipējumu
elektropreces

Ziedojumus pieņemsim
Ogrē: Skolas ielā 18, darba dienās no 10:00-18:00, sestdienās no 10:00-15:00

Jēkabpilī: Viestura ielā 7A, darba dienās no 10:00-18:00, sestdienās no 10:00-15:00
Rīgā: Āgenskalnā, Mazā nometņu ielā 32, darba dienās no 10:00-18:00, sestdienās no 10:00-15:00

Rīgā: Imantā, Kurzemes prospektā 132a, darba dienās no 10:00-18:00, sestdienās no 10:00-15:00

No 9. jūlija Jēkabpilī: Viestura ielā 7a darba dienās no 10:00-18:00, sestdienās no 10:00-15:00


Ziedotajām lietām jābūt tīrām un kvalitatīvām.